Kancelaria Brokerska
AEGIS

Ubezpieczamy i chronimy to co najważniejsze w życiu prywatnym oraz zawodowym. Dobro klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Oferta

O Nas

Kim jest i czym zajmuje się broker ubezpieczeniowy?

Naszą podstawową rolą i zadaniem jest reprezentowanie interesów ubezpieczeniowych klienta. Doradzamy, analizujemy i negocjujemy umowy ubezpieczeniowe na podstawie powierzonego pełnomocnictwa. Niezależnie od rodzaju zawartego ubezpieczenia – czy jest to ubezpieczenie majątkowe, osobowe czy też komunikacyjne – nasze zadanie się nie zmienia. Zawarcie umowy ubezpieczeniowej na najlepszych dla Klienta warunkach, to nasze credo. Klient ma być usatysfakcjonowany treścią umowy ubezpieczeniowej, jej elementami i wynikającymi z niej świadczeniami, ale także stroną finansową. 

Pozycja brokera ubezpieczeniowego daje możliwość sprawdzenia i przedstawienia ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu dajemy Klientowi możliwość realnego spojrzenia na cały rynek, bez przywiązania do ofert wyłącznie jednej firmy. Pozwala to Nam przedłożyć najlepsze i dokładnie wyselekcjonowane propozycje, które z pewnością będą stanowić wartość dodaną dla Klienta.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Długa obecność na rynku usług ubezpieczeniowych pozwoliła nam na stworzenie rozbudowanej i sprawdzonej sieci kontaktów. Znamy rynek ubezpieczeniowy “od podszewki”, i wiemy jakimi mechanizmami się kieruje. 

Tworząc AEGIS wiedzieliśmy, że będziemy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie. Powierzając nam swoje interesy ubezpieczeniowe zyskujecie Państwo doświadczonego i sprawdzonego partnera. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania, a współpraca z nami będzie dla Państwa czymś więcej niż tylko kolejną biznesową relacją.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Wszystkie szczegóły kontaktu znajdą Państwo na tej stronie internetowej. Można nas również odwiedzić – Kancelaria Brokerska AEGIS ma siedzibę na jaworznickim Rynku Głównym.

Kancelaria Brokerska Aegis to słuszny wybór, ponieważ dobro i interes klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Kancelaria Brokerska AEGIS oferuje:

Negocjujemy warunki przyszłych umów ubezpieczeniowych. Analizujemy zapisy i klauzule już zawartych kontraktów. Przeprowadzamy audyty sytuacji ubezpieczeniowej klienta. Prowadzimy szkolenia z zakresu ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych.

Kontakt

Ubezpieczenia osobowe

 • Grupowe ubezpieczenia na życie
 • Programy prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
 • Pracownicze Programy Emerytalne
 • Ubezpieczenia NNW

Ubezpieczenia komunikacyjne

 • Ubezpieczenie AC
 • Ubezpieczenie OC
 • Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenia majątkowe

 • Ubezpieczenia maszyn i urządzeń
 • Ubezpieczenia maszyn budowlanych
 • Ubezpieczenia budowlano-montażowe
 • Ubezpieczenia utraty zysku
 • Ubezpieczenia Cargo

Negocjacje i doradztwo

Dzięki specjalistycznej wiedzy i rozległemu doświadczeniu w dziedzinie ubezpieczeń jesteśmy w stanie przygotować dla naszych klientów najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe. Oszczędzamy Państwa czas i środki, gdyż cały proces negocjacji z zakładem ubezpieczeniowym spoczywa na nas. Korzystając z usług AEGIS oddajecie Państwo swój interes ubezpieczeniowy w ręce doświadczonego zespołu.

Pomoc w likwidacji szkód

Prowadzimy nadzór prawidłowości procesu likwidacji szkody, od momentu jej zgłoszenia, aż po uzyskanie odszkodowania. Dodatkowo wspomagamy ewentualne procesy odwoławcze dla wypłacanych świadczeń.

Szkolenia

Organizujemy i prowadzimy eksperckie warsztaty i szkolenia z zakresu ubezpieczeń. Prowadzone szkolenia przyczyniają się do zwiększenia świadomości ubezpieczeniowej u pracowników oraz kadry zarządzającej. Przeszkolony personel oznacza większe bezpieczeństwo w organizacji, co z kolei przekłada się na mierzalne oszczędności.

Dlaczego warto wybrać AEGIS?

Doświadczenie

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w doradztwie i obsłudze ubezpieczeniowej klientów indywidualnych, korporacyjnych i sektora premium.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wybierając nasze usługi, możesz mieć pewność, że wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze możliwe warunki. Przygotowana oferta będzie atrakcyjna z punktu widzenia ochrony ubezpieczeniowej, ale także od strony finansowej.

Zaufanie

Powierzając nam swoją ochronę ubezpieczeniową, oddajecie ją Państwo w dobre ręce. AEGIS to bezpieczna przystań. Klient i jego dobro są dla nas najważniejsze.

Jesteśmy dla Ciebie

Działając na rzecz i w imieniu klienta, stawiamy jego interes ubezpieczeniowy na pierwszym miejscu. To klient i jego wartości są centralną postacią umowy ubezpieczeniowej.

Kancelaria Brokerska
AEGIS s.c.

Rynek Główny 14/1
43-600 Jaworzno

690 33 00 44
690 33 00 55
biuro@aegisbroker.pl

NIP 6322021560
REGON 381696561

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 1 300 380 euro w odniesieniu do jednego zdarzenia, którego skutki są objęte umową ubezpieczenia OC, oraz 1 924 560 euro w odniesieniu do wszystkich takich zdarzeń.